آموزش اضافه کردن حساب و استفاده همزمان از چند اکانت تلگرام – موبایل کمک

پس از نصب شدن کافه بازار شما قادر به نصب و اجرای تمامی اپلیکیشن های موجود اندرویدی بر روی دسکتاپ خود می باشید که تلگرام طلایی یکی از آن ها می باشد. حال آنکه تلگرام طلایی اصلا نسخه دسکتاپ ندارد؛ اما داستان از چه قرار است؟ توصیه ما این است که نرم افزار تلگرام را از منابع معتبر مانند (Google play) دریافت کنید و از نصب نسخه های غیررسمی خودداری نمایید چون ممکن است پس از نصب، با مشکلاتی همچون هک شدن موبایل، تبلیغات ناخواسته و… لاجرم اگر نام کاربری یا پیامی از کاربری به خصوص را در اختیار ندارید مجبورید شمارهی او را به عنوان مخاطب در دستگاه خود ذخیره کنید.

آنچه که انتظار میرفت شورای عالی فضای مجازی وارد آن شود و مسئله درجه یک است، فسادی است که در شبکه های اجتماعی وجود دارد. خرمآبادی: تا زمانی که شبکههای اجتماعی خارجی بدون ضابطه در کشور فعالیت می کنند شبکههای اجتماعی داخلی امکان رشد پیدا نمیکنند. تا زمانی که کاربران ایرانی امکان استفاده از این شبکههای باکیفیت خارجی را دارند به شبکههای داخلی بدون کیفیت مراجعه نمیکنند. ای پیشرفت چشمگیر توسط تیم سازنده آن روز به روز در حال تکمیل شدن است و سرویس های جدید با توجه به نیاز کاربران در زمان های مختلف در حال اضافه شدن به این مجموعه است.

وقتی بین کانالهای مختلف و چتهای خودتان جابجا میشوید حالا میتوانید با نگه داشتن دکمه بازگشت وارد یک چت خاص شوید. گزینه GIFs (تصویر متحرک گیف): با استفاده از این گزینه میتوانید وارد منوی تنظیمات دانلود خودکار تصاویر متحرک گیف شوید. بدین معنی که شما میتوانید تصاویر، اسناد، ویدیوها و سایر فایل های به اشتراک گذاشته شده را در دسته بندی های مربوط به خود مشاهده کنید. اگر تمایل به فعال سازی چند اکانت تلگرام در یک گوشی را دارید، میتوانید از این اپلیکیشن ها استفاده کنید. با این وضعیت فیلترینگ کشور کارآیی چندانی ندارد لذا این مصوبه شورای عالی فضای مجازی تا زمانی که بسترهای ارتباطی داخلی فعال نشوند و شبکههای اجتماعی پرقدرت و پرسرعت و باکیفیت که ظرفیت و توانایی آن در کشور وجود دارد ایجاد نشود فایده ای ندارد.

اگر این محتوای مجرمانه در شبکه اجتماعی خارجی باشد قابلیت فیلتر کردن جزئی ندارد مگر اینکه کل شبکه بسته شود. بدهیم و از چت کردن لذت ببرید. این حرکت به شما اجازه می دهد تا حداکثر ۵ چت را پین یا سنجاق کنید. با استفاده از برنامه شبیه ساز اندروید، شما می توانید به سادگی در سیستم کامپیوتری خود با سیستم عامل ویندوز یا مک، اپلیکیشن های اندروید را نیز اجرا کنید و به این ترتیب تنها با صرف چند دقیقه وقت، تلگرام طلایی یا سایر برنامه های مورد نیاز خود را در کامپیوتر خود نیز اجرا کنید. همانند وب سایت ورزش سه، کانال این مجموعه هم به مهمترین اتفاقات دنیای فوتبال پرداخته و شما با عضویت در آن می توانید از آخرین حاشیه های این ورزش محبوب در قالب پست، ویدیو یا عکس با خبر شوید.

در نسخه اندروید تلگرام 3.10 ویدیو پلیر داخلی ( built-in ) جدید طراحی شده که یکم « ناز داره چه وای شده » و تغییر به خصوصی نداشته . در ابتدا تلگرام خود را به آخرین نسخه موجود بروزرسانی کنید. مشکل این است که الآن بستر ارتباطات مردم ما در اختیار بیگانگان است. هیچ کشوری اجازه نمیدهد ارتباطات مردمش در بستر بیگانگان برقرار شود. خداداد عزیزی در شبکه 3 · مهمترین سرمایه یک شبکه اجتماعی کاربر است.

کارگروه تعیین مصادیق تشکیل جلسه داد و دادستان محترم سابق کل کشور گفت که این مصوبه اجرا بشود آقایان گفتند نخیر چون ما شبکه اجتماعی داخلی که جایگزین تلگرام باشد نداریم با فیلترش موافق نیستیم. خرمآبادی: ما قبلاً مقرراتی راجع به ثبت پایگاههای اینترنتی داشتیم بنابراین از نظر حقوقی، مصوبه شورای عالی فضای مجازی چیزی را به مقررات ما اضافه نکرد. ما از شورای عالی فضای مجازی انتظار داریم که این موضوع مهم را در دستور قرار دهند. آیا امکان بستن و فیلتر کردن یک کانال خاص در تلگرام در ایران وجود دارد؟

مخفی کردن شماره در منو ? ولی در حال حاضر این مصوبه اجرا نمیشود شاید حدود 4 ماه پیش بود که این تصمیم گرفته شد، با حضور اعضای دولت هم این تصمیم گرفته شد ولی اجرا نشد. آیا مصوبه اخیر شورا برای احراز هویت کانال های بیش از 5 هزار عضو می تواند موثر باشد؟ شما گفتید که ما الزام قانونی برای احراز هویت از مدیران کانال ها و شبکه های اجتماعی پیش از این داشتیم ولی وزارت ارشاد یا ارگان های دیگر چنین بستری را فراهم نکرده آیا میتوان گفت که تخطی صورت گرفته است؟

گفتیم لازم نیست فیلتر بشود بگویید سرورهایش را تا زمانی که صاحب شبکههای اجتماعی بومی و داخلی میشویم داخل بیاورد تا مقامات انتظامی و قضایی جمهوری اسلامی بتوانند به راحتی و طبق مقررات بر آن نظارت کنند ولی متأسفانه تلگرام زیر بار نرفت و اعضاء کارگروه هم نسبت به این موضوع عکسالعمل آنچنانی نشان ندادند. مشکل ما مشکل مقررات نبوده که شورای عالی فضای مجازی بیاید و چنین مقرراتی را تعیین کند.

حالا شورای عالی فضای مجازی گفته کانالهای بیش از 5000 عضو را به گرفتن مجوز ملزم کنیم. وگرنه کانالهای ایرانی چه 2000 عضو داشته باشند چه 5000 عضو این مشکلی ایجاد نکرده، مشکل این است که الآن تلگرام کلا قوانین جمهوری اسلامی را رعایت نمیکند. طبق مقررات قبلی نه تنها پایگاهها یا کانالهایی که دارای 5000 عضو هستند بلکه همه پایگاههایی که نشریه الکتریکی محسوب میشوند و خبررسانی میکنند ملزم به ثبت هستند.

ما الآن در تلگرام کانالهایی داریم مثل کانال منافقین که علیه نظام جمهوری اسلامی در حال فعالیت است. من انتظار داشتم شورای عالی فضای مجازی به جای اینکه خودش را درگیر مسائل درجه چهارم یا پنجم کند راجع به کانالهایی تصمیمگیری کند که علیه دین، اخلاق و نظام فعالیت میکنند و اینها شناسایی شدهاند و اسامیشان اعلام شده اما فیلتر نمیشوند. ما انتظار داریم که شورای عالی فضای مجازی به فکر این معضلات درجه اول باشد به جای اینکه به مسائل درجه چهارم و پنجم بپردازد. یک نکته دیگر را هم بگویم و آن اینکه پیشنویس این مصوبه شورای عالی فضای مجازی بدون اطلاع قبلی اعضاء در جلسه مطرح شده است.

قرار بود اگر یک ماهه اجرا نکنند طبق مصوبه کارگروه تلگرام فیلتر شود الآن بیش از چهار ماه گذشته چرا فیلتر نشده است؟ خرمآبادی: بله وزارت ارشاد تا الآن چنین اقدامی نکرده علتش هم این است که در فضای مجازی در حال حاضر شاید بیش از یک میلیون وبگاه ایرانی داریم که اگر بخواهند طبق قانون مطبوعات و طبق مصوبه هیئت وزیران در مورد ساماندهی پایگاههای اطلاعرسانی عمل بکنند باید همه مردم را ملزم به این کار کنند ولی عملا امکانش وجود نداشت. دولت در سال 1385 آییننامهای را وضع کرد تحت عنوان آییننامه ساماندهی فعالیت پایگاههای اطلاعرسانی که طبق ماده 5 این آییننامه کلیه پایگاههای اینترنتی ملزم به ثبت در وزارت ارشاد هستند و اگر ثبت نشوند باید با آنها برخورد شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت های جدید تلگرام 4.7 به مطالعه مقاله “آپدیت تلگرام 4.7 منتشر شد: استفاده از چند اکانت و ریپلای سریع” بپردازید. همه کدهایی که ما در سورس وارد کرده ایم کاملا علامت گذاری شده و مشخص هستند و اصلا با کدهای خود تلگرام در هم نیست و به سادگی قابل فهم می باشد. ما این وظیفه را انجام میدهیم و هر روز رصد میکنیم و بیش از چندین مرتبه کانالهای زیادی را به وزارت ارتباطات به عنوان مجری دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اعلام کرده ایم و گفته ایم این موارد را به مدیر تلگرام اعلام کنید تا فیلتر کند.

آنچه که الان مهم است این است که وزارت ارتباطات باید زمینه اجرای این قوانین را فراهم کند تا کشور با مشکل مواجه نشود. متأسفانه این مشکل را ما بارها به مسئولین وزارت ارتباطات و دولت اعلام کردیم ولی مورد توجه قرار نگرفته و تا الآن اقدامی نشده است. خرمآبادی ما عدم رعایت مقررات توسط تلگرام را دوباره اعلام کردیم. همه قوانین و مقررات ما را شوخی گرفته است. و ما نا کنون کاری نکردهایم که این احساس را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید