انجام موفقيت آميز آناستوموز روده باريک با چسب فيبريني جديد در نمونه حيواني

عکسبرداری از روده کوچک : روده کوچک توسط کونولوسکوپی قابل بررسی نیست و نیاز به عکس برداری دارد. چنین خوابی خبر از شروع هیجانات عاطفی میدهد، یا نیاز به نشان دادن عواطف بیشتر. سنگ های پرمین زیرین : در قسمت های مختلف درگرگونی های سیرجان سنگ های پرمین پائینی در شمال شرق و جنوب غرب سیرجان دیده می شوند که توسط واحدهای تکتونیکی و رسوبات دشت جدا می شوند سنگ های پرمین پایینی شامل توالی دگرگونی شده حاوی اسلیت و ماسه سنگ است که به خوبی رخساره توربیدیتی رسوبات را نشان می دهند به همراه این سنگ های دگرگون شده کمی آهک کوارتزیت و متادیا بازدیده می شود در آهکهای فسیلهای بسیاری چون چهارگونه فرامینیفراز جمله Cribro Generia- Barduinastaffellaو هشت و نوع جلبک مثل Permocalculus به همراه قطعاتی از خارپوستان دیده می شود .

آمفیبول نوع گلوکوفان که در اثر کاتالیزور همراه با نمک بوجود آمده در صورتی که به صورت طبیعی در فشاربالا بوجودمی آید . لایه های رسوبی در صورتی که چین خورده نشده باشند،سن سنگ ها را از نظر قدیمی یا جدید بودن نشان می دهند در غیر آن باید از روی فسیل های پیدا شده در بین لایه ها سن سنگ و وضعیت گذشته منطقه را مورد بررسی قرار داد. اگر قصد سفر به کازرون را دارید و مایل هستید از این جاذبه فوق العاده طبیعی بازدید به عمل آورید، به شما توصیه می کنیم در ادامه با مجله مستر بلیط همراه باشید تا به اطلاعات بیشتری در خصوص آن دست پیدا کنید.

بزرگترین معدن سنگ چینی درایران می باشد در واقع آهکهای توربیدائیته هنگام ته نشست در اثر گرما و فشار تبدیل به مرمر شده اند از لحاظ رنگی مرمرها سفید مایل به خاکستری می باشد دلیل رنگ خاکستری وجود مواد آلی می باشند که به این تیپ سنگها تیپ سنگ ابری می گوییم با توجه به نحوه طراحی معدن ارتفاع و عرض پله ها راه 5/1 و در ارتفاع 8 متر حاسب می کنند بطور کلی ارتفاع پله ها آنبه 12- 9-6 متر می رسد ابتدا یک سری حفاریهای عمودی انجام می دهند و به اصطلاح مغزه شان را بیرون می آورند و سپس توسط دستگاه پیک سل به صورت افقی انجام می گیرد که در نهایت لوله افقی و عمودی به هم می رسند برای برش سنگ از دستگاه سیم برش استفاده می کند جنس این سیم AL2O3 و بسیار محکم می باشد .

در سایر نواحی زاگرس (جنوب غرب لرستان ، خوزستان و نواحی کازرون – فیروزآباد ) به جای سازند جهرم ، سازند شیلی ، مارنی و آهکهای رسی ، سازند پابده ، دیده می شود همانطور که در بالای شد بین سازند جهرم و اسماری یک دگرشیبی ناحیه ای وجود دارد ولی در برخی از نواحی فارس داخلی ، سازند رازک به طوردگرشیبی بر روی سازند جهرم قرار گرفته است.در جاهای که سازند ساچون وجود نداشته باشد سازند جهرم بر روی دو سازند پابده و گور پی قرار دارد این سازند در عربستان صعودی و کویت ادامه داشته و به اسامی دهوماو دامام نامگذاری شده است (درویش زاده ) .

بوستان کوهستانی ایثار (تپه نورالشهدا در بالای شهرک شهید باقری و شمال بزرگراه شهید خرازی). من در حال انکار بودم. انگره مَئینیو که آکنده از مرگ است در برابر من «پتیاره ای» آفرید: «ماررود» را و زمستان را که آفریدة دیوان است. بخش جالب و هیجانانگیز این رستوران که در هتل تامارا قرار دارد آن است که نیمی از میزهایش به اجاق مجهزند که میتوانید گوشت و کباب خودتان را بر رویش کباب کنید.

روی این قسمت به طور مستقیم 65 متر آهک قرمز رنگ با میکروفسیلهای Glomalveolina sp , Misceuanea sp که متعلق به پالئوسن هستند قرا می گیرد بخش بالایی برش اصلی سازند ساچون تقریباً بدون فسیل است ولی به طور نادری وجود آثار میکروفسیل اپرتوبیتولیتس (opertorbitolitotes) سن ائوسن پیشین رابه این قسمت می دهد . فعالیت های آتشفشاانی : در این زون از پالئوسن آغاز شد این فعالیت ها در ائوسن به اوج خود رسیده و فوران گدازه های ائوسن را از نوع کالکوآلکالن و زیر دریای در جنوب نواحی یزد از نوع اسپیلیت آنفریتی شده و در پی آن انواع سنگ های آتشفشانی نظیر آندزیت ، لاتیت ، ریولیت و توف باتوده ها و حجم های مختلف وبه طور منظم تشکیل شده است.

دیده می شود بطورکلی این نوع فرسایش مختص خانواده گرانیتوئید (آذرین درونی )است . به طور عمده فرسایش پوست پیازی را می توان نشان دهنده شرایط درهم ریختگی محیط در نظر گرفت این فرسایش به دو صورت فیزیکی و شیمیایی ایجاد می شود این نوع هوازدگی غالباً در ارتباط با نیروهای کششی (هوازدگی در حجم متغییر ) بحث می کند . در جوار گنبدهای نمکی ، معدنهای خاک سرخ مشاهده می شوند که با گنبدهای نمکی در ابتدا هستند آهن بصورت هماتیت و مگنتیت و چه به صورت کانه همراه سنگ های و لکانیکی و توف های اسیدی و دیارباز ها و نمک در سازند هرمز – ریزو – دزو و راور و چه به صورت کانسارهای آهن در چغارت و اسفوردی و میشوران چاه گزوزریکان و نریگان و دوز دره و چه در لایه های دولومیت سلطانیه و به صورت خاک سرخ در جزیره های هرمز و بعضی نوع آن نواری در ند یکان و چاه گز و سه چاهون در تناوب با چرب و توف و توفیت و دولومیت نیز نشانه سن ژنتیک بودن آهن در ناحیه ساغندبافق می باشد وجود آهن رابطه تنگاتنگی از یک سو با ولکانیسم و از سوی دیگر با سنگهای رسوبی و نمکهای همزمان هر سه گروه سنگ و کانه دارد در محل نشان می دهد منگنز در بعضی از جاها با ذخایر آهن همراه است مثل : نریگان ، گنبدها وقتی بالا می آیند سنگهای آهن دار را بالا می آورند و در اثر تجمع واکسیدان آنها این مجموعه ها به وجود می آیند در معدن خاک سرخ که مشاهده شد طبقات بالایی زرد رنگ بودند که نشان دهنده هوازدگی زیاد بود و طبقات پائینی تیره تر بودند که نشان دهنده هوازدگی کمتر بود .

ضمناً از نمک گنبد نمکی گچی می توان بصورت نمک صنعتی استفاده برد ذخایری از پیریت های بلورین در توف ریولیت ها دیده می شود که درصنعت مصرف دارند در مورد ذخیره پیریت به مقدار زیاد تردید وجود دارد . 1 نمک ، h2 ماسه سنگ ، شیل ، سیلتستون قرمز رنگ ،h3 آهک بد بو، h4 سنگهای آذرین ولکانیکی ، توف کلاستیک h5 آذرین درونی . سواحل این دریاچه با رسوبات سفیدرنگ تبخیری پوشیده شده اند ولی در سواحل نزدیک به سنگ های افیولیتی ، رنگ تیره تر است دریاچه طشک با وسعت تقریبی 800 کیلومتر مربع در شمال باختری دریاچه بختگان و 160 کیلومتری خاور شیراز قرار دارد تنها راه ارتباطی این دو دریاچه ، از طریق دلتای رودکر است که بخشی آن به دریاچه بختگان به بخش دیگر به دریاچه طشک می ریزد تعدادی جزیره و شبه جزیره کوچک و بزرگ ازجنس رادیولاریت ، سنگ های بلاژیک و آهک های سروک دراین دو دریاچه وجود دارند که مهم ترین آنها جزایر نرگس و گنبان (در دریاچه طشک ) و جزیره مناک در دریاچه بختگان است که مساحت آنها ، تابعه شرایط بارندگی سالانه است .

در هنگام برش باید به درزه ها دقت کرد زیرا سنگهای که درزه دارند اقتصادی نیستند پس از برش به ترتیب داریم بلوک ، کوپ ، لاشه ، گلدونی ، این معدن ذخیره بالغ بر 500 تن دارد . از نظر ساختی و خاستگاه باید گفت که این دو دریاچه نواحی گود فرونشست نیریز – مرودشت هستند که درتشکیل آنها ، گروهی از گسل های راندگی ، با روند شمال باختی – جنوب خاوری نقش دارندو بر اساس دانسته های موجود ، پاره ای از آنها ، مانند راندگی بختگان ، در دوره کواتر نر فعال بوده اند . به گزارش ایرنا، محمدعلی هادی افزود: سه روز پیش برابر گزارش واصله از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC استان اردبیل مبنی بر غرق شدن جوانی ۱۹ ساله در کانال آب نادر کندی در نزدیکی روستای نورمحمد کندی شهرستان اصلاندوز اکیپ هلال احمر شهرستان پارس آباد به محل اعزام شدند.

وی افزود: وجود خون مخفی و گاه خونریزی، کم خونی و بی حالی، بی اشتهایی، تپش قلب، درد قفسه سینه، دردهای شکمی، یبوست یا اسهال و تغییر قطر مدفوع از مهم ترین علائم سرطان روده است. به همین دلیل این مورد نیز در آزمایش خون نیز بررسی می شود. در گنبدهای نمکی استهبان نمک تر است و گچ دیده می شود 10 تا 15 متر ماسه سنگ قرمز نازل لایه و افق های کربناته که مقدار آن زیاد است ودارای استروماتولیت می باشد . واریزه های گنبد نمکی یا به اصطلاح پوش سنگ در اطرف گنبد دیده می شود اما مخلوطی از خاکهای سرخ ، نمک ، مارن ، سنگهای آتش فشانی اسیدی و سنگهای سازند هرمز است که بر اثر فرسایش سنگهای گنبدی و تجمع در ناودیس های حاشیه گنبد و یا به صورت تراس هایی در اطراف رودخانه جاری گنبد به وجود آمده اندو دارای سن مشخص و زمان مشخصی نیستند .

فورانهای کوه مزاحم و نوع آج جوانترین فعالیت های آتش فشانی درکمربند دهج ، ساردوئیه هستند طول این کمربند در استان کرمان به بیش از 50 کیلومتر و عرض متوسط آن حدود 90 کیلومتر است منطقه مورد مطالعه دارای 1990 متر ارتفاع و در عرض ً13 َ 50 29 و در طول گه ً35 َ2 56 قرار دارد این کانساردر شمال شرق سیرجان و شمال غرب جاده آسفالته درجه یک کرمان-سیرجان – بندر واقع شده و حدود 120 کیلومتر با کرمان فاصله دارد و نزدیکترین ایستگاه هواشناسی به کوه پنج ایستگه مجتمع مس سرچشمه است کوه پنج در 30 کیلومتری جنوب شرق کانسار سرچشمه واقع شده این منطقه از مجموعه های آتشفشانی رسوبی شامل: آندزیت، بازالت، سنگهای آذرآواری و منطقه انواع دگرسانیهای مشخص کانسارهای .مس پورفیری مشاهده شده است که شدتهای مختلفی دارند .

دیدگاهتان را بنویسید