بر روی دکمهAdvanced Options کلیک کنید

و در نهایت، با وارد کردن رمز جدید وارد پنل کاربری خود شوید. 10- دستور زیر را تایپ کرده و به جای نام کاربری دلخواه و به جای رمز عبور جدید خود را وارد کنید. ریست کردن مرورگر تمام افزونه ها، کوکی ها و اطلاعات را پاک می کند. همانطور که در اسکرین شات بالا متوجه می شوید، می توانید با کمک ایمیل، یا شماره موبایل و چیزی نظیر آن کد مورد نظر را دریافت کنید و رمز را ریست کنید. برای استفاده از تمامی قابلیتهای این نرم افزار مانند بسیاری دیگر از نرم افزارها، باید نسخه کرک گریدز و یا لایسنس گریدز را داشته باشید.

4- در ادامه سه گزینه مشاهده خواهید کرد که باید از بین آن ها گزینه دوم یعنی Troubleshoot را انتخاب کنید. در اغلب موارد یک شرکت بیش از یک سرور دارد و نقشهای فوق را بین دستگاههای مختلف تقسیم میکند. این مجموعه حاوی ۸ ویرایش مختلف از ویندوز ۸.۱ است که نسخه Windows 8.1 Enterprise برای نصب پیشنهاد میشود. از طریق نوار ابزار ویندوز این اپلیکیشن قابل دسترسی است و قابلیت اشتراک گذاری متن، تصویر و فایل را داراست و هم چنین می توان با آن تماس های صوتی و تصویری برقرار کرد.

اگر کاربر کنجکاو یا بازیکنی با تجربه هستید ، شبیه ساز Android را برای سیستم عامل Windows بارگیری کنید. سیستم عامل Android را در اولین دیسک فلش USB دانلود کنید. که ما گزینهی دوم را انتخاب میکنیم. آیا با ما همراهی می کنید؟ حالا می توانید پنجره خط فرمان را ببندید و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور جدید خود وارد شوید. ابتدا تلاش کنید که ویندوز را بوت کنید. در این شرایط چگونه می توان بدون تعویض ویندوز و از دست رفتن بخشی از اطلاعات وارد سیستم شد و رمز آن را تغییر داد؟ 1- پس از آن که سی دی را درون دستگاه قرار دادید و یا فلش ویندوز را به آن متصل نمودید سیستم خود را بوت کنید.

10 پس از مرحله 1 می باشد. از این طریق دیگر هیچ نرمافزار اضافهای روی رایانه شما قرار نخواهد داشت. وقتی که وارد این صفحه شوید، مایکروسافت سعی بر این دارد تا با پرسش سوال هایی مشکل شما را حل کند. بدین ترتیب مایکروسافت فرآیند کمک رسانی خود را شروع می کند و کد امنیتی و امکان ریست پسورد ویندوز را برایتان فراهم می کند. این کار با استفاده فایل نصبی ویندوز 10 امکان پذیر خواهد بود.

در ابتدا سعی داریم که روش های بازیابی رمز ورود به ویندوز ۱۰ را بیان کنیم و در ادامه، به روش های مشترک پیدا کردن رمز ویندوز بپردازیم و در ادامه روی ویندوز های دیگر کار کنیم. در هنگام راه اندازی در مراحل اولیه، دکمه شیفت و f10 را با هم بگیرید. 8- در ادامه بدون استفاده از فلش و یا سی دی سیستم خود را مجدداً راه اندازی کنید.

It کمک می کند تا سیستم عامل ویندوز 10، ویندوز 8، ویندوز 7 یا ویندوز ویستا راه اندازی شود. اما اگر رمز عبور سیستم خود را فراموش کردید چه می توان کرد؟ در چنین شرایطی به طور متوالی پسورد های مختلفی را تست می کنیم اما همه چیز بی فایده است. Install now ویندوز قبلی را از کامپیوتر شما حذف کرده و ویندوز جدید روی آن نصب می کند اما ما به این گزینه نیاز نداریم. را دریافت کنید. پروسه نصب روی تمامی نسخههای ویندوز از 7 تا 11 یکسان است. برای حل مشکل فراموش شدن پسورد ویندوز می توانید از دو شیوه دیگر نیز بهره بگیرید.

این دو شیوه بهترین شیوه برای بازیابی پسورد فراموش شده در ویندوز ۱۰ به شمار می آیند که به راحتی توسط شما در منزل و حتی بدون نظر متخصص قبال اجرا است. 11- به این ترتیب حذف پسورد ویندوز 10 بدون سی دی از طریق cmd انجام شده و پسورد جدید برای شما جایگزین می شود. بدین ترتیب در این بخش باید عبارت I Forgot My Password را انتخاب کنید. 7- برای حذف پسورد ویندوز 10 بدون سی دی از طریق cmd در این صفحه به ترتیب دو دستور زیر را وارد کرده و بعد از هر یک Enter بزنید.

بسیاری از کاربران گزارش دادند که این راه حل برای آنها مفید است؛ بنابراین حتما ارزش امتحان را دارد. در غیر این صورت می توانید این ویندوز را دانلود کرده و بر روی فلش بوتیبل شده ای بریزید تا بتوانید با استفاده از آن به حذف پسورد ویندوز 10 بدون سی دی از طریق cmd بپردازید. عبارت Netsh را در Command Prompt تایپ کرده و Enter را بزنید. 6- Command Prompt را انتخاب کنید تا وارد خط فرمان CMD شوید. برای این کار باید مطابق روش قبل وارد Command Prompt (Admin) شوید و سپس دستور DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth را وارد و اینتر کنید.

مایکروسافت در مراسم امروزش اجرای تیک تاک روی ویندوز ۱۱ را نشان داد و در مایکروسافت استور برنامههای دیگری مانند اوبر هم وجود داشتند. روز گذشته، شرکت مایکروسافت اعلام نمود که اینترنت اکسپلورر در ویندوز 11 غیرفعال خواهد شد. در ادامه جهت بررسی دقیقتر ویندوز اکسپلورر همراه ما در پلازا باشید. برای پیدا کردن پسورد فراموش شده در ویندوز ۱۰ و یا شکستن رمز ویندوز چند راه حل وجود دارد که می توانید این شیوه ها را یکی یکی دنبال کنید و هر جا که مشکل تان حل شد، به ما بگویید که کدام یک از این مراحل موجب حل مشکل فراموش کردن رمز ورود به ویندوز ۱۰ شما بوده است.

باید روی منوی کشویی ضربه بزنید و سپس “New” را انتخاب کنید. برای این منظور، باید وارد بخش ریست پسورد ویندوز ۱۰ شوید. بسیاری از ما کاربران ویندوز، این صحنه را تجربه کرده ایم، که لپ تاپ یا کامپیوتر خود را روشن کرده ایم و به صفحه ورود رمز رسیده ایم و چیزهایی وارد کرده ایم اما ویندوز رمز مورد نظر ما را قبول نکرده است. فرقی ندارد که شما دچار فراموش کردن رمز ویندوز ۱۰ شده اید یا رمز ورود به ویندوز ۷ را فراموش کرده اید و یا حتی در ویندوز ۸ دچار چنین مشکلی شده اید. زمانی که شما از قابلیت “Reset your PC” در ویندوز استفاده میکنید، سیستمعامل خودش را به تنظیمات پیشفرض کارخانهای بازنشانی میکند.

در خط بعدی ، کد slmgr /ato را مانند تصویر زیر وارد کنید. همچنین امکان تغییر از تماس صوتی به تماس ویدیویی در حین تماس وجود دارد – در زیر در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد. همچنین اگر از طرفداران پلتفرم C Trader هستنید می توانید به فیبوگروپ فکر کنید. معمولاً می توانید با فعال کردن دستگاه خود و فشار دادن یکی از کلیدهای عملکرد، Delete یا ESC به BIOS دسترسی پیدا کنید، اما برای اطلاعات بیشتر حتماً وب سایت پشتیبانی سازنده کامپیوتر خود را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید