دانلود تلگرام اصلی 8.6.1 Telegram – جدیدترین نسخه اندروید و کامپیوتر

امکانات پیشرفته و جدید دیگری نیز در این نرم افزار موجود است. از زمان افزایش تعداد کاربران تلگرام، رد شدن مرز چند ده میلیونی کاربران ایرانی در این پیام رسان و اختصاص پیدا کردن بخش قابل توجهی از پهنای باند کشورمان به این پلتفرم، هر از چند گاه بحث فیلترینگ تلگرام مطرح میشود. به گزارش ۳۶۱ درجه ایران و به نقل از فرانس ۲۴، مخالفان تزریق واکسن از تلگرام نه تنها برای دروغ پردازی در مورد واکسن استفاده می کنند، بلکه حتی مخالفان خود را نیز از این طریق به مرگ تهدید می کنند. گروه های گپ تلگرام که حداکثر می توانند تا ۲۰۰ هزار نفر عضو داشته باشند توسط مخالفان واکسن برای به اشتراک گذاری اخبار و اطلاعات دروغ در این زمینه و تشویق اقدامات خشونت آمیز بر علیه سیاست مداران به کار گرفته شده اند.

اما این قابلیت در گوشیهای اندروید فعلا برای گروهها و کانالهای تگلرام امکان پذیر است و کابران اندرویدی میتوانند با نگه داشتن انگشت خود بر روی نام گروه یا کانال، بر روی گزینه Delete from cache کلیک کرده تا حافظه پنهان (Cache) مربوط به گروه یا کانال خاص پاک شود. تا قبل از این که پیام رسان تلگرام قابلیت پاک کردن پیام ها را اضافه کند هیچکس نمی توانست اشتباه خود را جبران کند و هر پیامی که می فرستادید قطعا به دست گیرنده می رسید.

استفاده از برنامه های واسط برای کدگذاری محتوای ارسالی و دریافتی در تلگرام X، می توانست امنیت و حریم خصوصی این نرم افزار را خدشه دارد کند چرا که برنامه ها برای کدگذاری محتوا باید به ان محتوا دست پیدا کنند و آنها را روی سرورهای خود پردازش کنند. اگر به صحبتهای ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه توجه کنید، وی نه تنها خبر فیلتر تلگرام در ایران را تکذیب نکرد، بلکه به صورتی غیر مستقیم به تایید آن پرداخت! از آنجایی که ایران توانایی ارائه یک سامانه ملی را داراست، دلیلی برای وابستگی به تلگرام وجود ندارد. به همین دلیل اظهار نظرهای بیجا در حالی که پشتوانهای محکم برای مطرح کردنشان وجود ندارد، فقط به بهم ریختن جو روانی حاکم دامن خواهد زد.

در سال ۲۰۱۷، آلمان قانونی بحثبرانگیز را تصویب کرد که بر اساس آن شبکههای اجتماعی باید محتوای غیرقانونی را حذف کرده و به پلیس گزارش دهند. بروجردی، اهمیت مسائل امنیتی را دلیل این جایگزینی اعلام کرد که سبب میشود باز هم به دخالت داشتن ناآرامیهای اخیر در مطرح شدن جدی موضوع فیلتر تلگرام در ایران پی ببریم. همانطور که میدانید شما میتوانید به صورت همزمان از نسخههای مختلف این اپلیکیشن مانند نسخه وب، نسخه کامپیوتر و تلفن همراه استفاده کنید. کاربران با شنیدن خبر عرضه تلگرام ضد فیلتر ترغیب به نصب این برنامه شده که در واقع یک بدافزار است.

فیلتر تلگرام در ایران هرزگاهی مطرح میشود، اما این مرتبه شکل بسیار جدیتری به خود گرفته است. در همین روز ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه اعلام کرد زمان فیلتر تلگرام دقیق نیست، پس نباید به وسیله ارائه اطلاعات این چنینی و مشخص کردن یک بازه زمانی واضح برای آن به صورتی اشتباه، امنیت روانی مردم را نشانه رفت. همچنین جلیل رحیمی جهانآبادی رئیس کمیته بینالملل کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر بسته شدن تلگرام گفت که نمیشود با نقض حقوق بشر امنیت پایدار برای کشور ایجاد کرد. بروجردی در صحبتهای خود تاکید داشت فیلترینگ دائم تلگرام تا حداکثر پایان فروردین ماه به وقوع میپیوندد.

وی با بیان اینکه خبر رسمی از نهادهای رسمی در مورد بسته شدن تلگرام اعلام نشده یادآور شد: در جلسه غیرعلنی مجلس که پیش از سال جدید برگزار شد نیز درباره آسیبهای سیستمهای غیربومی صحبت و بر ضرورت جایگزین کردن سیستمهای بومی تاکید شد اما از بستن یک نرمافزار خاص یا اعلام یک زمان خاص در این زمینه چیزی گفته نشد. وی خاطرنشان کرد: امنیت پایدار زمانی محقق میشود که مردم احساس آزادی، امنیت روانی و برخورداری از حقوق اولیهشان را داشته باشند.

تا این مرحله ، این برنامه پیام رسان کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. تلگرام X ، در اصل متعلق به خود شرکت تلگرام می باشد و از لحاظ امنیت هیچ مشکلی ندارد و مورد تایید شرکت تلگرام می باشد. در این روش برای دیلیت اکانت تلگرام X شما باید این برنامه را به طور کامل از گوشی خود حذف کنید، سپس برای اطمینان از امنیت اطلاعاتتان یک بار اکانت تلگرام خود را حذف کرده و مجددا در آن ثبت نام کنید.

در ابتدا انکار می کنند و می گویند که هات گرام متعلق به ماست اما با ارایه مشخصات کامل و منتقل شدن تماس به فرد دیگری، می گویند که با شما تماس می گیریم! تلگرام قصد دارد یک نسخه از پیام رسان محبوب خود را راه اندازی کند و آن را به عنوان تلگرام ایکس یا Telegram X منتشر کند. این برنامه دارای چندین ویژگی خارق العاده است که می تواند شما را مجذوب خود کند.

در کادر مربوطه ایمیل گوگل خود را وارد کرده و روی دکمه Next کلیک کنید. در پیامی که ۲۵۰۰۰ نفر مشاهده کرده بودند، از افراد مخالف با محدودیتهای کرونایی خواسته شده بود تا آدرس خصوصی «نمایندگان پارلمان محلی، سیاستمداران و سایر شخصیتهای آلمانی» را به اشتراک بگذارند؛ زیرا این افراد معتقد بودند سیاستمداران مذکور «به دنبال نابودی» آنها از طریق محدودیتهای تحمیل شده به خاطر کرونا هستند. انتخاب سوئیچ های F1 به همه چت ها ، سوئیچ های F2 به کاربر چت ها ، سوئیچ های F3 به ربات ها و غیره.

برخلاف خود تلگرام و نسخه های غیر رسمی دیگر که فیلتر شده اند، این مسنجر نسخه ضد فیلتر تلگرام فارسی می باشد. وی ادامه داد: فیلتر چندی قبل تلگرام نشان داد که مشتریان ایرانی تلگرام به قیمت نصب فیلترشکنهای متعدد استفاده از تلگرام را ادامه میدهند و این مسئله دسترسی به سایتهای ضد امنیتی وغیراخلاقی را بیشتر خواهد کرد. گفتنی است پنج روز پیش از این ادعا، دبیر شورای عالی فضای مجازی اعلام کرده بود میبایست بدون قطع کردن دسترسی مردم و به وسیله بهبود وضعیت پیام رسانهای داخلی، کاربران را به مهاجرت به آنها تشویق کرد.

کاربران آیفون از این به بعد وقتی دارن ویدیو های یوتیوب و ویمیو Vimeo رو تماشا میکنن یه دکمه کوچولو روی ویدیو ظاهر میشه که اگر روش تب کنن ، قاب ویدیو کوچیک میشه و می تونید ویدیو رو بکشید و ببرید یه گوشه و ویدیو رو به صورت تصویر در تصویر PiP تماشا کنید . که این امر باعث شده کارکردن با تلگرام پلاس ضدفیلتر بسیار راحت تر از Telegram original باشد برای مثال دسته بندی های (کانال ها, گروه ها, کاربران …) که دارد دسترسی به گفتگو ها را سریع تر و شما را از سردرگمی نجات میدهد.

نسخه تغییر یافته ی تلگرام اصلی است که این قابلیت را برای کاربران ایرانی ایجاد کرده است تا بتوانند راحت تر از مسنجر استفاده کنند و بخش های مختلف را با زمان ترجمه شده در اختیار داشته باشند که شما میتوانید این اپلیکیشن را پست هایی که سوبانت منشر کرده است دانلود و نصب کنید. نسخه های غیر رسمی زیادی تا کنون برای این پیام رسان محبوب پیاده سازی و روانه بازار شده اند که یکی از بهترین آنها این نسخه یعنی دانلود تلگرام طلایی 2022 میباشد که تمامی قابلیت های جدید رو به همراه امکانات پیشرفته و اضافه تر نسبت به تلگرام اصلی را دارد.

این امر آلمان را به اولین کشور غربی تبدیل میکند که تلگرام را که در سال ۲۰۱۳ توسط برادران روسی نیکولای و پاول دوروف، دو مخالف ولادیمیر پوتین، رئیسجمهور روسیه ایجاد شده، غیرقانونی اعلام کند. از طرفی به این دلیل برای نسخهی قبلی تلگرام هم بروزرسانیهای همیشگی ارائه میشود که این نسخه همچنان تا آماده شدن نسخهی ایکس باید مشتریان فعلی این پیامرسان را در رقابت شدید پیام رسانهای اینترنتی در جهان حفظ کند. از آنجایی که دولت درباره این اخبار اظهار نظری نکرده بود، این نماینده مجلس درخواست کرد در صورت مخالفت دولت با فیلترینگ دائمی تلگرام، موضع خود را به مردم اعلام کند تا آنها از دخالت و یا عدم دخالت دولت در اتخاذ و اجرای این تصمیم مطلع شوند.

تلگرام نیز تا روز ۴ آوریل برای تحویل کلید مورد استفاده برای رمزگشایی از پیامهای ارسالی فرصت داشت اما با پایان زمان این ضربالاجل تعیین شده، تلگرام اعلام کرد این سرویس به نوعی ساخته شده که حتی خود شرکت نیز از دسترسی به این کلیدها منع شده است. وی در گفتوگو با ایسنا اظهار کرد: حق ارتباطات برای مردم یک ضرورت زندگی امروزی است که در ماده 19 اعلامیه جهانی حقوق بشر نیز با عنوان آزادی بیان و اعتقادات و ارتباطات فرامرزی بین مردم به عنوان یک حق مسلم بشر به رسمیت شناخته شده است.

بعد از چند ماه کشمکش بین تلگرام و ارگان نظارت بر ارتباطات روسیه، سرانجام یک دادگاه در مسکو دستور به فیلتر فوری این اپلیکیشن پیامرسان در روسیه را صادر کرد. در این نرم افزار هم می توان کانال ، گروه و چت های خصوصی داشت ، البته در این نرم افزار هر کدام از این ها در زبانه ای جداگانه و تفکیک شده قرار گرفته است ، البته می توان همه آنها را در یک صفحه هم مشاهده کرد مانند نسخه اصلی تلگرام. 3.در این مرحله همانند تصویر،گزینه نام کاربری(آیدی) خود را انتخاب کنید. همچنین اکنون کاربران دستگاههای اپلی به منوی پیوست جدیدی دسترسی دارند که امکان انتخاب چندین تصویر یا فایل جهت اشتراکگذاری با مخاطبان را فراهم میکند.

دیدگاهتان را بنویسید