دانلود ویندوز 10 – Windows 10 21H2 AIO X86/x64 January 2022

منتظر باشید تا این مرحله به پایان برسد. البته ویندوز ۸ علاوه بر مترو، محیط دسکتاپ همیشگی گذشته را نیز با خود به همراه دارد. ۱۲- نصب ویندوز به پایان رسید و اولین صفحه ای که شما با ان مواجه می شوید صفحه استارت روبرو می شوید که به جای منوی استارت در این ویندوز قرار دارد و همان کارایی را دارد. برای backup گرفتن از سمت چپ آیکونی که میخواهید آنرا تغییر دهید، راست کلیک کرده و گزینه export را بزنید و در جای دلخواه ذخیره کنید. انگار هر چقدر هم دستگاههای موبایل صفحهی نمایش باکیفیتتر و بزرگتری داشته باشند، نمیتوانند جای یک مانیتور حداقل ۱۳-۱۴ اینچی را بگیرند؛ به خصوص برای کتاب خواندن.

ظاهر گرافیکی مترو از چندین کادر مربع و یا مستطیل شکل تشکیل شده است که اصطلاحا به هر کدام از آنها یک آیمر یا Tile (کاشی) میگویند. در ظاهر گرافیکی مترو، یک آیمر برای انتقال به دسکتاپ وجود دارد که با کلیک روی آن میتوانید دسکتاپ را مشاهده نمایید. سپس Disable را انتخاب کنید و روی OK کلیک کنید تا پنجره بسته شود و در نهایت لپ تاپ خود را ری استارت نمایید. ۱- بعد از اینکه پارتیشن بندی انجام شد و مشخص کردید ویندوز در کدام درایو نصب شود، ویندوز شروع به نصب شدن میکند سپس بعد از اتمام نصب ویندوز، سیستم شما ریستارت شده و شما وارد مراحلی می شوید که در آن ها نیاز است تنظیمات حساب کاربری خود را برای استفاده از ویندوز وارد کنید.

مایکروسافت به برخی کامیپوترهای پشتیبانی نشده اجازه داده که به نصب ویندوز 11 و اجرای نسخه پیشنمایش توسعهدهندگان آن بپردازند، اما این کامپیوترها باید پیش از تاریخ ۲۴ ژوئن ۲۰۲۱ در حلقه Dev Channel برنامه Windows Insider ثبت میشدند. این نه تنها به تقلید از برنامه های ویندوز ، بلکه همچنین بارگیری تمام فایل های لازم بدون هیچ مشکلی اجازه می دهد. ویندوز ۸ این اجازه را به شما میدهد تا یک فایل فشرده سفارشی برای ویندوز خود بسازید. البته واضح است که به شرطی که خود شما این کاشی را به منوی استارت کامپیوتر خود اضافه کرده باشید… ۱۴- این مرحله با انتخاب شبکه ای که به آن متصل هستید، تنظیمات اطلاعات موجود در کامپیوتر شما با سطوح مختلف امنیتی انجام میشود این سه گزینه از بالا به پایین شبکه موجود در خانه، محل کار و اماکن عمومی میباشد.

به ویژه در ویندوز ۷ گیر کردن Startup repair به دفعات رخ میدهد که از آن به عنوان چرخه بیپایان Startup Repair نام برده میشود. یکی از مشکلاتی که معمولا موجب می شود هنگام لود شدن ویندوز، با صفحه سیاه نمایشگر مواجه شوید این است که، هنگام به روز رسانی ویندوز، یا درایور ها اختلالاتی رخ داده و برخی باگ ها موجب شده که این کار به طور کامل و درست صورت نگیرد. اگر دستگاههای جانبی متصل به کامپیوتر دارید، آنها را قطع کنید.

اگر چند ساعت به کامپیوتر خود فرصت دادهاید اما آپدیت جلو نمیرود، راهی به جز خاموش کردن اجباری کامپیوتر باقی نمیماند. بیایید با هم ببینیم که جدیدترین نسخه از سیستم عامل ویندوز ۱۰، چه چیزی برای رایانههای شخصی ما به ارمغان آورده است. IMO نرم افزار مهم دیگری است که برای اکثر سیستم عامل ها در دسترس است و از این رو می توانید در هر دستگاهی برای به دست آوردن مزایای سرویس چت تصویری با دوستان خود استفاده کنید. قابلیتهای جدید در ویندوز ۸.۱ شامل بازگشت دکمه استارت، واسط گرافیکی جستجوی جدید و تغییرات در رابط کاربری و اپلیکیشنهای جدیدی همانند Facebook و Flipboard و قابلیتهای سفارشیسازی دیگری است.

همچنین امکانات دیگری مانند اسکرین شات، ضبط صفحه نمایش، Install Apk، تنظیمات صدا و تنظیمات اصلی بلواستکس را نیز می توان در این بخش مشاهده کرد. نسخههای پیش نمایش سیستم عامل ویندوز تمام ویژگیهای نسخه اصلی را ندارند ولی در این مورد، گزینههای این صفحه کم و کسری ندارند. در کل دلیل اصلی اینکه کارکرد ویندوز کند می شود، نصب نرم افزارهای اضافی و بدون کارایی لازم است. گاهی اوقات شما به دلیل اینکه سرعت ویندوزتان کند شده کلافه هستید؛که ممکن است دلایلی زیادی داشته باشد مثل نصب و حذف کردن زیادی نرم افزار یا اینکه یک مشکل حاد برای سیستم اتفاق افتاده باشد؛ که با عوض کردن و نصب جدید ویندوزاین مشکلات رفع می شوند.

به گفته مایکروسافت دلیل این محدودیتها در حداقل نیازمندیهای سختافزاری ویندوز ۱۱، ایمنتر کردن جدیدترین سیستمعامل این کمپانی و افزایش مقاومت آن در مقابل حملات سایبری است. به عنوان مثال چنانچه یک آیمر را به ایمیل اختصاص داده باشید، تعداد ایمیلهای جدید بر روی آن درج میشود و یا چنانچه یک آیمر برای RSS اختصاص داده باشید، عناوین آخرین خروجیهای RSS مورد نظر شما به صورت متحرک بر روی آن نمایش داده میشود و یا آیمر آب و هوا میتواند خلاصه اطلاعات آب وهوایی چندین موقعیت جغرافیایی را به صورت زنده نمایش دهد. توصیهی ما این است که برای راهاندازی FTP در اندروید، از اپهای قدرتمند مدیریت فایل که کاربردهای متعددی دارند مثل ES File Explorer یا Solid Explorer استفاده کنید تا تعداد اپهای نصبشده روی گوشی به حداقل برسد.

مثلا آیکون Mail (پست الکترونیک) (عکس نامه در تصویر فوق) عددی را نشان میدهد که نمایانگر تعداد ایمیلهای جدیدِ خوانده نشدهی شماست. در این پست نسخه دستکاری نشده ویندوز ۸.۱ را (از لحاظ ساختاری) به همراه آپدیتهای مربوطه تا انتهای ماه فوریه ۲۰۱۵ با قابلیت نصب خودکار آپدیتها، در ویرایشهای ۳۲ و ۶۴ بیتی (به صورت مجزا) برای دانلود قرار داده ایم. این قابلیت تنها منحصر به برنامهها نیست، عملا میتوانید هر چیزی را به مترو پین کنید، از یک آلبوم موسیقی گرفته تا یک فایل تصویری، یک صفحه وب و حتی اطلاعات تماس یک فرد. اما اگر باز هم مصمم به نصب ویندوز 11 هستید پیشنهاد میکنم حتما با دقت بیشتری ادامه مطلب را دنبال کنید چون ما در این مقاله علاوه بر نصب و دانلود ویندوز 11 چندین ویژگی منحصر به فرد آن را هم به شما معرفی کردهایم و به این سوال که آیا ویندوز 11 نصب کنیم یا نه پاسخ میدهیم.

برای برگرداندن به حالت اولیه باید روی فایل بک آپ گرفنه دابل کیلیک کنید و گزینه yes رو بزنید. ۶- در این مرحله صفحه که برای شما باز می شود دارای دو گزینه است برای ارتقا ویندوز قبلی به ویندوز ۷ گزینه اول را انتخاب کنید و این گزینه فقط زمانی در دسترس هست که یک نسخه از ویندوز در کامپیوتر شما نصب شده باشد. با بکارگیری یک کابل USB، گوشی خود را به کامپیوتر متصل کنید.

۵- در این قسمت می توانید در قسمت username یک نام برای کامپیوتر خود انتخاب نمایید و در صورت تمایل برای سیستم خود رمز بگذارید . حتی اگر کامپیوتر شما به برق متصل نباشد، آنگاه بازهم BIOS شما باید بتواند فعالیت خود را ادامه دهد. به بخش Display adapter بروید. IR پنجره ای با نام Install or uninstall display languages باز خواهد شد. ۹- پیغام Log off ظاهر خواهد شد. بعد از بارگذاری سیستمعامل ویندوز ۸ با یک ظاهر گرافیکی جدید که با نام مترو شناخته میشود روبرو خواهید شد. ۳. سپس باید گزینه automatically start the troubleshooter ظاهر شود که با کلیک بر روی آن عیب یابی خودکار اجرا خواهد شد.

در کنار مرورگر، آیکون File Explorer (کاوشگر فایل) قرار گرفته که با استفاده از آن میتوانید فایلهایتان را مشاهده کنید و آخرین آیکون، Windows Store (فروشگاه ویندوز) است که با کلیک بر روی آن پنجرهی فروشگاه باز میشود. ۱۶- پس از اینکه مرحله قبل به پایان رسید شما میتوانید مشاهده کنید که ویندوز با موفقیت نصب شده و آماده برای نصب درایورهای کارت گرافیک و مادربرد است. و یک سوال دیگه هم که داشتم اینه که باتوجه به اینکه گواهی اعتبار USGFX برای ایرانیها متفاوته آیا در صورت قطع همکاری میشه پولمون برداشت کنیم یا هیچ تضمینی وجود نداره؟

گام سوم: با زدن این گزینه آپدیت kb3079343 را به شما می دهد که با توجه به اینکه حجم کمی دارد، سریع دانلود می شود. مایکروسافت به شدت روی اپلیکیشن تصاویر خود کار کرده است به طوری که در ویندوز 8.1 بسیاری از ابزارهای ویرایش عکس تنها با یک راست کلیک در اختیار شماست. ۵- در این مرحله به Control Panel رفته و روی گزینه Add a language کلیک کنید. نرم افزارهای بسیاری به صورت پیشفرض بر روی ویندوز ۸ نصب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید