رفع خطای BOOTMGR Is Missing در زمان روشن کردن کامپیوتر

در تمامی عکسها و تصاویر این تبلت با صفحه کلید رنگی و مشهور مایکروسافت دیده میشود. شما همچنین می توانید از طریق صدور فرمان ساده با استفاده از PowerShell یا Command Prompt به منوی «Advanced Startup» بروید. ما در این آموزش از PowerShell استفاده می کنیم، اما این دستور را می توانید در Command Prompt نیز استفاده کنید. Command Prompt در دسترسی به منوی بوت در ویندوز 10 و 8: رایانه شما را مجددا راه اندازی می کند و پنجره ساده Command Prompt را برای عیب یابی اجرا می کند. به این معنی است که سیستم بعد از یک دقیقه به صورت اتوماتیک راه اندازی می شود و وارد پنجره Advanced Startup می شود.

نسخه های مختلف ویندوز از آن زمان به بعد که اخیرا شامل ویندوز 10 (منتشر شده در سال 2015)، ویندوز 8 (2012)، ویندوز 7 (2009)، ویندوز ویستا (2007) و ویندوز ایکس پی (2001) می باشد. مایکروسافت همواره می کوشد ویندوز ۱۰ را به روز نگه دارد و هر سال دو به روزرسانی عمده برای ویندوز ۱۰ منتشر می کند. مایکروسافت دو نمونه از این صفحه کلید را عرضه میکند: سرفیس پرو تایپ کاور با قیمت 130 دلار و سرفیس پرو سیگنچر تایپ کاور با قیمت 160 دلار. شما میتوانید با سرفیس داک، دو نمایشگر 4K با نرخ نو سازی تصویر 60 هرتز را به تبلت خود متصل کنید.

نام گذاری این تبلت به مشتری میگوید: تنها یک بهروزرسانی کوچک به نسبت سرفیس پرو 7 اتفاق افتاده است. مرحله نهم: برای بلو استکس خود یک نام انتخاب کرده و به مرحله بعدی مراجعه کنید. روی گزینه “Troubleshoot” کلیک کنید. سپس مجدد با روش ذکر شده به تنظیمات بایوس بروید و اولویت بوت را روی فلش یا سی دی بسته به کار خود قرار دهید. اگر راه حل های فوق در رفع مشکل بوت نشدن ویندوز ۱۰ کارساز نبودند می توانید از طریق خط فرمان ویندوز آن را برطرف سازید.

این بدان معنا است که برنامه های کاربردی که نیاز به شتاب GPU دارند، مانند ورکفلوهای محاسباتی یادگیری ماشین، با WSL در ویندوز ۱۰ کار خوهند کرد. مایکروسافت تلاش میکند که مانند اپ استور در مکهای اپل مجموعه اپلیکیشنهای قدرتمندی برای ویندوز 10 عرضه کند. روی Repair your computer کلیک کنید تا ابزار ریکاوری تلاش کند، ویندوز 7 را بازیابی کند. Startup Repair در دسترسی به منوی بوت در ویندوز 10 و 8: ابزار تعمیر راه اندازی اولیه ویندوز را اجرا می کند، که تلاش می کند به طور خودکار مشکلات راه اندازی اولیه ویندوز را حل کند.

۷- ادامه روند ریپیر ویندوز ۸ به صورت خودکار پیش می رود. با این کار این امکان را ایجاد میکنید که در هر روز و زمانی که خواستید با کلیک کردن روی فایل مربوط به این تنظیمات، عمل خاموش شدن خودکار کامپیوتر در همانروز در ساعت از قبل تعریف شده در آن اجرا شود. ویندوز 10 S سریعترین نسخه ویندوزی است که تا به حال استفاده کردهام – از جابجایی و بارگذاری برنامهها گرفته تا راهاندازی، به طور قابلتوجهی سریعتر از Windows 10 Home یا 10 Pro که روی سختافزار مشابه اجرا میشوند، است.

سیستم عامل Windows 10 Pro نسبت به نسخه هوم از ویژگیهای اصلی بیشتری بهره میبرد. سیستم عامل iOS از مرورگر سافاری که از سرعت بیشتری نسبت به مرورگرهای کروم و فایرفاکس برخوردار می باشد و برای جستجو در وب کاربرد دارد. نکته :اگر از ویندوز 8 استفاده می کنید، به جای زبانه Recovery به زبانه General بروید و سپس بر روی دکمه “Restart” در قسمت “Advanced Startup” کلیک کنید. بروکر روبوفارکس نمرهی 8.5 را از 10 گرفته و مناسب تریدرهایی است که قصد معامله بر روی سهام و ابزارهای معاملاتی غیر معمول را دارند.

نکته:پس از انتخاب بسیاری از گزینه های Advanced Options سیستم راه اندازی مجدد می شود و سپس گزینه ای که شما انتخاب کردید را بارگذاری می کند. مثلا کلیک روی آیکون کاربر در بالای پنجرهی ویجت و همینطور انتخاب گزینهی add widgets پایین ویجتها، پنجرهی یکسانی را باز میکند که مایکروسافت میتوانست به همان یک گزینه بسنده کند.مشکل دیگر بخش ویجتها باز شدن پنجرهی آن در سمت چپ است که با رابط کاربری مرکزی تسکبار هماهنگ نیست. برای نصب کردن ویندوز 11، مایکروسافت چندین روش را پیش روی شما گذاشته است که با استفاده از آن بتوانید این نسخه از ویندوز را روی کامپیوتر خود اجرا کنید.

4- اینک ویندوز قصد پرسش کاربرد شما از این ویندوز را دارد که اگر برای استفاده شخصی نصب کرده اید، باید گزینه دوم و اگر برای یک شرکت یا یک کمپانی نصب کرده اید باید گزینه اول را انتخاب کنید. در پنجره بازیابی Choose an option، گزینه Troubleshootرا انتخاب و سپس Advanced options و بعد Startup Settings را انتخاب نمایید. را بزنید تا منو زیر باز شود و بعد PowerShell را انتخاب کنید. دستور زیر را در PowerShell تایپ(کپی)کنید.و کلید Enter را بزنید. USB تایپ A مسافری از گذشته به حساب میآید.

R را فشار دهید و سپس در پنجره Run عبارت tpm.msc را تایپ کنید و در نهایت کلید Enter را بزنید. I را برای باز کردن تنظیمات فشار دهید. Choose Keyboard Layout فشار دهید. 7- چنانچه با ارور یا پیغام خطا مواجه شدید، دوباره مراحل بالا را انجام دهید تا پیام مبنی بر موفقیت فعالسازی را دریافت نمایید. پس از جدا شدن USB یا درایوهای CD/DVD، رایانه را مجدداً راه اندازی کنید شاید پیغام خطا رفع شده باشد. 1. رایانه را روشن یا راه اندازی مجدد کنید. می باشد که توصیه می شود هوشمندانه این گزینه ها را انتخاب کنید.

برای مثال اگر شما گزینه High Contrast را انتخاب کنید، صفحه کامپیوتر شما سیاه خواهد شد. System Restore در دسترسی به منوی بوت در ویندوز 10 و 8: ابزار System Restore را اجرا می کند که به شما اجازه می دهد نوع خاصی از مشکلات و خطاها را با بازگرداندن تنظیمات، درایور ها و برنامه ها به نقطه بازیابی که قبلا ایجاد شده است (یا به صورت دستی ایجاد کرده اید) رفع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید