قابلیت های جدید تلگرام کدامند و چگونه کار میکند؟

وزیر ارتباطات در حاشیه مراسم روز جهانی پست نیز در جمع خبرنگاران در رابطه با اظهارات دادستانی کل کشور مبنی بر برخورد قضایی با تلگرام گفت موضوع به فعالیت کانالهای ضد انقلاب در فضای مجازی مربوط میشود که نارضایتیهایی را در بین مردم ایجاد کرده است. از ویژگی های اصلی بست گرام فارسی یا بست گرام 2022 تلگرام ضد فیلتر میتوان به اتصال به تلگرام اصلی بدون نیاز به تغییر آی پی و همچنین حالت روح تلگرام اشاره نمود ولی در کل در تمام نسخه های غیر رسمی جدید حالت روح از میان رفته است.

ظاهرا خبری در اینستاگرام از سوی معاون حقوقی رئیس جمهور منتشر و اعلام شده است که تا جمعه تلگرام رفع فیلتر میشود که این موضوع با واکنش معاون قضایی دادستان کل کشور همراه شده است. این مقام مسئول افزود اگر هر یک از دستگاههای دولتی به تلگرام و پوستههای فارسی مانند هاتگرام و طلاگرام خدمات درگاههای پرداخت الکترونیکی ارائه کنند، با آنها برخورد قانونی میشود. جواد جاویدنیا، دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در واکنش به ادعای یکی از نمایندگان مجلس که گفته بود صحبتهایی از رفع فیلتر پیام رسان تلگرام مطرح شده، عنوان کرد فیلترینگ تلگرام بر اساس دستور قضایی انجام شده است و به جز دستگاههای قضایی، هیچ مرجعی حق ندارد در خصوص رفع فیلتر آن اظهار نظر کند.

رییس کمیته ارتباطات مجلس ادامه داد: بنابر گزارشهای رسمی کسب و کارهای مبتنی بر شبکههای اجتماعی موجب اشتغالزایی بخش زیادی از جوانان بیکار شده و فیلتر آنها تبعات اقتصادی و اجتماعی نامناسبی دارد البته توجه به مسائل امنیتی نیز برای نظام بسیار حیاتی و مهم است و باید با در نظر گرفتن جمیع جهات تصمیمگیری کرد. همچنین بر اساس مصوبههای شورای عالی فضای مجازی، وزارت ارتباطات مجوزی با الزامهایی که در مصوبههای شورا پیشبینی شده باشد برای تلگرام صادر نکرده است.

از سه هفتهی پیش موضوع فیلتر تلگرام که بنا به دستور قضایی صادر شد، با واکنش مقامات دولتی همراه شده است و اخبار ضد و نقیضی درباره رفع فیلتر آن به گوش میرسد. آیکون های ادیت و سه نقطه و برگشت توی هر دو پیامرسان یکی هستن. پیام رسان های داخلی با رشد روزافزون خود آماده رقابت با تلگرام می شوند. حالت روح پیشرفته : وقتی پیامی که برای شما در تلگرام میآید را مشاهده میکند، تیک دوم پیام زده میشود و طرف مقابل متوجه میشود که شما پیام را مشاهده کردهاید.

اخیرا در برخی وبسایتهای دانلود نرمافزار که اعتبار آنها برای تکراتو نامشخص است، مطلبی با عنوان “دانلود تلگرام طلایی برای کامپیوتر” دست به دست میشود. تلگرام طلایی علاوه بر دارا بودن امکانات اصلی تلگرام دارای امکانات منحصر به فرد ویژه ای می باشد که آن ها را در اختیار کاربران خود قرار داده است. یک نسخه غیررسمی از اپلیکیشن تلگرام است که برای تلفن های هوشمند اندروید طراحی شده است و از API اصلی پیام رسان تلگرام بهره می برد.این پیام رسان غیر رسمی ویژه کاربران چینی , ایرانی و روسی است اما محیط بسیار کاربرپسندی دارد. موبوگرام از پرطرفدارترین تلگرام غیر رسمی های میان کاربران ایرانی بوده و قابلیتهای زیادی را به تلگرام اصلی افزوده و رابط کاربری زیبایی را نیز به همراه دارد.

بست گرام جدید – Bestgram – بست گرام فارسی یکی دیگر از نسخه های غیر رسمی تلگرام است که با کمک آن میتوانید بدون نیاز به تغییر آی پی و نرم افزار های جانبی از تلگرام اصلی استفاده کنید. تلگرام یک نرم افزار پیام رسان با تمرکز بر سرعت و امنیت است، این برنامه فوق العاده سریع، ساده و رایگان است. پیش از این که قابلیت حذف پیام های تلگرام توسط فرستنده به برنامه تلگرام اضافه شود، اگر به فرض شما پیامی را برای شخصی می فرستادید و دستگاه آن شخص به اینترنت متصل می بود، پیام شما به عنوان یک نوتیفیکیشن یا اطلاعیه برای گیرنده نمایش داده می شد تا زمانی که به سراغ گوشی خود رفتید متوجه دریافت پیام شوید.

شما همچنین طیفی از گزینهها شامل بیصدا کردن فرد، پین، حذف و یا نمایش در بالاترین جای بخش پیشنمایشها را در اختیار خواهید داشت. با اشاره بر روی آن یا با مراجعه به بخش Downloads میتوانید دانلود فایلها را مدیریت کنید. برای بروزرسانی بست گرام به همین صفحه مراجعه کنید. برای مثال شخصی بدون داشتن مغازه لباس هایش را به فروش میگذارد تنها با قرار دادن عکس آن در کانال تلگرامی که ایجاد کرده است.

12 – مانند عکس زیر یک نام ، نام خانوادگی و عکس پروفایلتان را انتخاب کنید و روی Sign Up کلیک کنید. ۴-Storage را انتخاب کنید. برنامه مذکور قابلیت های شخصی سازی متنوعی نظیر قالب دهی را هم در اختیار کاربران خود قرار میدهد. را دیده باشید که قابلیتهای زیادی به اپلیکیشن اصلی اضافه کرده و به نوعی یک اینترفیس تازه را در اختیار کاربر قرار میدهند. پیام رسان ایکس پلاس یا X Plus Messenger یک اپلیکیشن غیر رسمی از پیام رسان محبوب تلگرام است که همان کارایی و امنیت تلگرام را با قابلیتهای بیشتر و سریعتر در اختیار کاربران قرار میدهد.

تلگرام غیر رسمی بست گرام جدید علاوه بر امکانات اصلی خود تلگرام امکانات بیشتر و پیشرفته تری را به کاربران ارائه میدهند، از این رو کاربران بسیار زیادی از این مسنجر استقبال کرده و روی به استفاده از این پوسته ها کرده اند . از طرفی دیگر پوسته های غیر رسمی مانند بست گرام با رابط کاربری جذابی که دارند هر نوع ذوق و سلیقه ای را به خود جذب کرده اند مثلا برای خانم ها رنگ هایی که بیشتر مورد توجه اونهاست و نسخه های مختلف دیگر. این سلوگان بیشتر دروغ است تا یک راه حل، 4 روش رایج را به شما معرفی کردم و هر کدام به نوعی معایبی داشت.

پیام رسان های داخلی هم این روز ها بیشتر و بیشتر می شوند. اما دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت اساسا رفع فیلتر پیام رسان تلگرام صحت ندارد. اما اگر حالت روح فعال باشد، شما میتوانید همه پیامها را مشاهده کنید بدون اینکه تیک دوم زده شود. هیچ در هم ریختگی در کد وجود ندارد و همه چیز مشخص و طبقه بندی شده می باشد. برای رفع مشکل عدم دریافت کد فعال سازی تلگرام باید از طریق یک سیستم دیگر وارد تلگرام خودتان شوید و بعد روی کامپیوترتان آن را فعال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید