نصب اپ اندروید روی ویندوز 11 + نصب گوگل پلی و سرویسهای گوگل

فایروال میتواند یک نرم افزار یا یک دستگاه سخت افزاری باشد که شبکه را در برابر نفوذ مهاجان، ترافیکهای مخرب، حملات هکرها و دسترسیهای غیرمجاز محافظت میکند. پیش از پرداختن به آموزش اجرای اندروید در ویندوز 10 ذکر این نکته ضروری است که نصب و راهاندازی این نرم افزار مستلزم حداقلهایی در سخت افزار و نرم افزار سیستم شماست. در بخش قبلی Windows 11 را روی فلش دانلود کرده و حالا قصد داریم این نسخه را بر روی سیستم نصب کنیم.

برای دستکاری پکیج اندروید که مایکروسافت ارایه کرده، به سابسیستم لینوکسی ویندوز نیاز داریم. روش دیگری برای نصب ویندوز ۱۱ روی لپتاپ یا رایانه دانلود و استفاده از فایل ISO است. طبق توضیحات فوق این لانچر هوشمند پس از نصب کمک می کند محیط سیستم عامل اندروید را همانند ویندوز تغییر داده و از یک اینترفیس کاملا جدید بهره مند شوید. پیام رسان سروش ، همانند مسنجر تلگرام برای کامپیوتر در مدت زمان کوتاهی توانسته نظر بسیاری از کاربران ایرانی را به خود جلب کند و با ارائه اپلیکیشنهای اندروید و iOS، توانست محبوبیت خاصی را بین کاربران اپلیکیشنهای پیامرسان به خود جلب کند.

فکر می کنم روزهای خوش مایکروسافت دوباره نزدیک شده و دوباره پس از عرضه بسیار موفق ویندوز 7 که تمامی شکست های مایکروسافت را در زمینه ویندوز و مخصوصا ویندوز ویستا جبران کرد و همچنین عرضه نسبتا موفق مایکروسافت آفیس این بار با عرضه نهمین نسخه از مرورگر قدیمی مایکروسافت یعنی Internet Exporer این غول نرم افزاری دنیا در سطح اینترنت و گشت و گذارهای آنلاین هم خود را به یکه تاز مانند گذشته مطرح سازد و دوباره IE را در صدر قدرتمندترین مرورگرها قرار دهد. علاوه بر این انتخاب آیکون های نوار وظیفه به دست شما است و هیچ گونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

علاوه بر این، چندین گزینهی جدید مانند Storage Sense (که در واقع از ویندوز فون به ویندوز ۱۰ آمده) به این بخش اضافه شده است. علاوه بر این تیم توسعه دهنده مجموعه ای از ویجت ها را برای شما عزیزان طراحی کرده است که با قرار دادن آن ها روی صفحه نمایش بسیاری از دستورات را سریعا اجرا خواهید کرد. اگر تصور می کنید که ممکن است به اشتباه لانچر موجود را حذف کنید خواهید توانست از تنظیمات نسخه پشتیبان تهیه کرده تا در صورت بروز هر گونه مشکلی آن را تنها با یک اشاره بازگردانید.

هر آن چیزی که تصورش را کنید در این استارت اپ قابل شخصی سازی بوده و خواهید توانست آن را با توجه به معیار های مورد نظر تان تغییر دهید. بر خلاف دیگر لانچر های مشابه این استارت اپ برای تبلت و تلویزیون های اندرویدی بهینه شده است و کار با آن شما را هیجان زده می کند. مایکروسافت با علم به این که برخی کاربران قصد دارند ویندوز 11 را روی سیستم هایی نصب کنند که تمامی الزامات سخت افزاری را برای این کار برآورده نمی کنند، یک هک رجیستری را ارائه کرده است که امکان دور زدن تیپیام 2.0 در صورت داشتن حداقل تیپیام 1.2 و پردازنده های مرکزی که از نصب ویندوز 11 پشتیبانی نمی کنند را می دهد.

این رویا برای اندازههای بزرگ، با کامپیوترهای شخصی، واقعیت ترکیبی ویندوز و ایکسباکس وان در حال برآورده شدن است؛ اما بدون گوشیها، یک حفرهی بزرگ در ارائهی این تجربه وجود دارد.در نتیجه، هرچند اکثر کاربران ویندوز میتوانند برای تداوم تجربهی کاربری خود با ویندوز ۱۰ و سرویسهای مایکروسافت از گوشیهای اندرویدی استفاده کنند؛ اما این کار به معنی در اختیار داشتن یک تجربهی کاملا یکپارچه نخواهد بود.کاربران دقیقا چه چیزی میخواهند؟ انجام این کار از نسخه پشتیبان شخصی خود ساده و کپی و چسباندن است ، اگرچه یک ویژگی داخلی ویندوز برای گرفتن بک آپ و بازیابی آنها وجود دارد.

مورد استفاده قرار دارد و با قابلیتهای گسترده خود، توانسته نیاز کاربران را تا حد قابل توجهی تحت پوشش خود قرار دهد. 3 ویندوز 10. سریع است، قابل اعتماد است، مسئولیت کامل هر حرکتی را که انجام می دهید بر عهده می گیرد. با این حال، کاربردش فوقالعاده سریع و آسان است. کاربرانی که با نسخههای قبلی ویندوز آشنا هستند احتمالاً کار با نسخههای مدرنتر را نیز آسان میدانند. همچنین، کاربر در این برنامه بهصورت رایگان به واژهنامۀ پزشکی و ترجمۀ متون انگلیسی به چندین زبان دیگر برای فهم آسان دسترسی خواهد داشت.

این نسخه را بهصورت جداگانه نیز میتوان برای هر دستگاه دانلود کرد. با اینکه این دیکشنری اساساً برای ارائۀ اطلاعات دربارۀ معنی، واژگان مترادف و متضاد و تلفظ یک واژه به اینترنت نیاز دارد، قابلیتهایی را نیز در اختیارتان میگذارد که بهواسطۀ آنها میتوانید بهصورت آفلاین هم به دیکشنری دسترسی داشته باشید، بدون آنکه در هیچ یک از مؤلفههای آن نقصی احساس کنید. باید به این نکته نیز اشاره کنیم که، وقتی این نرمافزار را دانلود کنید، میبینید که در مقایسه با سایر دیکشنری ها بهنسبت سنگین است؛ علت آن است که این نرمافزار فایلها را بهمنظور عملیات آفلاین دانلود میکند که همین امر هم آن را به بهترین واژهنامۀ آفلاین برای اندروید و iOS و آیفون بدل میسازد.

تا زمانی که شما در گروه Administrators هستید، می توانید گزینه های بوت را در ویندوز ویستا و نسخه های جدیدتر ویندوز ویرایش کنید با استفاده از ابزار BCDEdit.exe که در آن نسخه های ویندوز موجود است. در سالهای اخیر، تعداد بسیاری از این اپلیکیشنها به بازار عرضه شده و در مقاطع زمانی مختلف، محبوبیت مناسبی را نیز کسب کردند. زمانی که فلش و فایل ISO را آماده کردید، آماده ادامه کار هستید. واژههایی که اغلب اشتباه به کار گرفته میشود. واژههایی که شبیه هم تلفظه میشود. کار این نرم افزار عالی اجرا نمودن و شبیه سازی سیستم عامل محبوب اندروید در کامپیوتر است که کاربران می توانند با نصب آن در کامپیوتر، شاهد سیستم عامل اندروید در نرم افزار باشند.

Computer Launcher 2020 عنوان یک لانچر جدید شبیه ساز ویندوز می باشد که توسط MinhTuan توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. ویندوز ۱۰ (Windows 10) ویندوز ۱۰ یک سری سیستم عامل است که توسط مایکروسافت توسعه یافته و به عنوان بخشی از سیستم عامل های خانواده Windows NT خود منتشر شده است. با مریام وبستر، به پکیج کاملی از دیکشنری های آفلاین دست مییابیم که میتوانند در مواقع لزوم به کمک کاربران بیایند. امیدوارم این روش به حل مشکل شما کمک کرده باشد.

بهعلاوه، به کمک نسخۀ پولی این دیکشنری آفلاین میتوانید منابع دلخواهتان را هم در اینترنت جستجو کنید. دیکشنری وُردوِب نرمافزاری رایگان است اما میتوانید نسخۀ پولی آن را نیز انتخاب کنید. هم نسخۀ رایگان (استاندارد) و هم نسخۀ پولی دارای ویژگیهایی هستند که این دیکشنری را در میان بهترین نرمافزارهای واژهنامۀ موجود قرار میدهند. با دیکشنری های آفلاین زیر برای ویندوز، معنای واژهها در دسترستان خواهد بود و مجبور نخواهید بود با واژههای دشوار کلنجار بروید. اگر در شرایطی قرار بگیرید که به اینترنت دسترسی نداشته باشید و مجبور باشید با متنی سروکله بزنید که لغات چندان آسانی ندارد، چه میکنید؟

این دیکشنری که مورد اعتماد دانشجویان و حرفهایهای سراسر دنیاست نه فقط فرهنگ لغتی ساده، بلکه اصطلاحنامه را در اختیارتان قرار میدهد. نرمافزار فری دیکشنری این فرصت را نیز در اختیارتان میگذارد که کمکهای بشردوستانه انجام دهید (موقع یادگیری مدالهایی میگیرید و آنها را بابت تأمین غذا برای کودکان گرسنه واگذار میکنید). اما این حقیقت را نیز نمیتوانید کتمان کنید که گاهی اوقات اینترنت در دسترس نیست. کاربران همچنین میتوانند در این برنامۀ کاربردی بازی کنند و هر روز روی گوشیهای هوشمندشان یک واژۀ جدید یاد بگیرند. اگر مانیتور شما از HDR پشتیبانی میکند، اما بازی مدنظر شما فاقد این خصوصیت است، میتوانید از ویندوز ۱۱ برای تغییر رنگ و نور آن استفاده کنید.

در مرحلههای بعدی، قابلیت دانلود از استورهای دیگر از جمله اپیک گیمز نیز به ویندوز ۱۱ اضافه خواهد شد و بسیاری از کاربران ویندوز را به وجد خواهد آورد. همچنین اپلیکیشنهایی مانند Phone را ارائه نمیکند و نمیتوانید ترمینال لینوکس را نیز روی ویندوز سرور فعال کنید. ابتدا شارژر باتری را پس از پر شدن جدا کنید. میتوان از این برنامۀ کاربردی، که هم نسخۀ آنلاین دارد و هم آفلاین، برای یافتن معانی واژهها، آن هم از معتبرترین منابع، استفاده کرد. میتوان در همین مرحله تمامی فضای هارد دیسک را به همین روش به چند بخش مجزا تقسیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید