چطور در ویندوز ۱۱ از ویجت ها استفاده کنیم ؟

پس از مراجعه به این قسمت به بخش Create Windows 10 installation media رفته و روی دکمهی Download tool now کلیک کنید. هنگامی که انتخاب خود را انجام دادید، برای تأیید، روی OK کلیک کنید. Windows Update بررسی کرده و سپس روی Check for updates کلیک کنید. برنامه BlueStacks یک اپلیکیشن شبیه ساز اندروید محبوب برای ویندوز 10 است؛ دلیلش هم میتواند آسان بودن نصب و سادگی رابط کاربریاش باشد؛ مانند هر نرمافزار دیگری میتوانید BlueStacks را نصب کرده و یک محیط کامل اندروید را روی کامپیوتر خود داشته باشید.

این قابلیت میتواند یک امتیاز با ارزش برای بازیکنان محسوب شود؛ زیرا گاهی ممکن است که به هر دلیلی بعضی از بازیها کلیدهای درستی را برای بازیکن تعریف نکنند و از آن جایی که قابلیت ویرایش و شخصیسازی کیبورد در همهی شبیه سازها موجود نیست، بازیکن با یک مشکل جدی روبه رو میشود. گیم لوپ را همچنین می توانید بهترین شبیه ساز اندروید برای کالاف دیوتی موبایل نیز معرفی کنیم.

باید از ایمن بودن رمزهای عبور خود نیز اطمینان حاصل نمایید. صرف نظر از روشی که برای قفل کردن پوشهها و فایلهای محرمانه خود انتخاب میکنید، تنظیم یک رمز عبور قوی و ایمن نیز بسیار مهم است. همچنین با استفاده از یک password manager نیز از ایمن بودن پسوردهای خود اطمینان حاصل کنید. چگونه یک پوشه را در رایانه خود پنهان کنیم؟ چگونه یک پوشه قفل شده را باز کنیم؟ فایلهای خصوصی شما اکنون در یک پوشه محافظت شده با رمز عبور بایگانی میشوند. را تنظیم کنید و روی OK کلیک کنید تا فایل یا پوشه مورد نظر فشرده شود.

روی Next و سپس No, Thanks کلیک کنید. اگر نمیتوانید، روی Files در بالای Settings کلیک کنید. برای این که برنامهای را آنلاک کنید باید به کنترل پنل My Lockbox بروید و روی دکمه آنلاک کلیک کنید. 1. یک فضای تخصیص نیافته در SSD مورد نظر را انتخاب کنید و روی “بعدی” کلیک کنید. به سادگی روی پوشه قفل شده دوبار کلیک کنید و رمز عبوری که تنظیم کرده اید را وارد کنید.

در صورتی که چند میکروفون فعال باشد، روی دستگاه موردنظرتان کلیک کنید تا انتخاب شود. در حالی که برقراری تماس با برنامه WhatsApp روی اندروید و iOS به سادگی ممکن است، تماس تصویری با واتساپ کامپیوتر بر روی دسکتاپ می تواند یک کار نسبتا دشوار باشد. اگر چنین است، می توانید آن را به سادگی با تبدیل سیستم خود به دستگاه “Non-Gaming” حل کنید. بهروزرسانی مه ۲۰۲۰ مایکروسافت بیشتر روی بهبود قابلیتهای فعلی و رفع مشکلات تمرکز دارد و قابلیت خاصی را به ویندوز ۱۰ اضافه نمیکند.آنطور که خبرگزاری ویندوز لِیتِست مینویسد، مایکروسافت اخیرا بهصورت رسمی تأیید کرده است که بیلد نهایی ویندوز ۱۰ نسخهی ۲۰۰۴ آماده شده است، اما بههنگام انتشار، دارای برخی مشکلات خواهد بود.

۷- پس از تکمیل فرآیند، نماد قفل زرد کوچکی را روی نماد پوشه/فایل مشاهده خواهید کرد که نشان میدهد اکنون با رمز عبور محافظت میشود. پس از اتمام کار، میتوانید فوراً از برنامه اندروید جدید خود در ویندوز 11 استفاده کنید. ویژگی جدید یاد شده همچنان در ویندوز 10 هم مورد استفاده قرار میگیرد و به شما اجازه میدهد تا به طور موقت و با استفاده از حساب کاربری اصلی، دسترسی حسابهای کاربری موجود در سیستم عامل را مدیریت کنید. البته همچنان میتوانید حساب کاربری داخلی یا Built-in (به سبک ویندوز XP) را مجددا فعال کنید، اما این کار به هیچ عنوان توصیه نمیشود؛ به این دلیل که این نوع حساب کاربری به طور کامل دسترسی ادمین دارد و هرگز برای انجام کارهای مهم و حساس کاربر را مطلع نمیکند.

بنابراین، بسیار مهم است که به طور منظم از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. ۸- اکنون از شما خواسته میشود که از کلید رمزگذاری خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. توسط واسط کاربری استاندارد ویندوز نیز میتوانید به این گزینهها دسترسی داشته باشید اما دسترسی به آنها توسط این منو بسیار سریعتر انجام میشود. پنل جدیدی باز میشود که میتوانید Resolution (وضوح) را انتخاب کنید (فلش قرمز شکل پایین). قدم دوم: به سمت پایین اسکرول کنید و روی گزینه افزودن ویجتها (Add Widgets) کلیک کنید. اگر این گزینه را نمی بینید روی ان کلیک کنید مقدار ان را به explorer.exe تغییر دهید.

۴- اکنون روی فایل/پوشه فشرده دوبار کلیک کرده و Set Password را انتخاب کنید، در پنجره بعدی رمز عبور را وارد کرده و برای تایید روی OK کلیک کنید. ۴- از قسمت Advanced attributes تیک Encrypt contents را فعال کرده و روی ok کلیک کنید. ۱- روی پوشه مورد نظر کلیک راست کرده و از منو گزینه Properties را انتخاب کنید. در پنجره بازشده عبارت Lusrmgr.msc را تایپ کنید و کلید Enter را بزنید و یا بر روی OK کلیک کنید. برای تایید عمل روی OK کلیک کنید . با کلیک راست بر روی میکروفون و انتخاب Properties می توانید تنظیمات دلخواه خود را برای میکروفون اعمال کنید.

۲- به تب General رفته و در قسمت Attributes، کادر Hidden را علامت بزنید برای ذخیره تغییرات روی OK کلیک کنید. ۱- به Windows Explorer بروید و روی پوشه یا فایلی مورد نظر خود کلیک راست کنید. ویندوز 10 اکنون بر روی اندروید بدون روت و بدون کامپیوتر اجرا می شود. زمانی زیادی از معرفی ویندوز 11 نمی گذرد و بسیاری از کاربران به خاطر ویژگی های جدید این نسخه دوست دارند که آن را روی سیستم های شخصی خود نصب کنند. از آن زمان مایکروسافت هفت آپدیت حاوی تغییرات قابلیتها و ترمیم ایرادها عرضه کرده و اکنون آماده می شود نسخه نهایی ویندوز ۱۱ را برای بسیاری از مشتریان و سازندگان رایانه قابل دسترس کند.

حتی بعد از آپدیت سالانه ویندوز ۱۰، کاربران اعلام داشته اند که این مشکل برایشان به وفور رخ داده و به دنبال راه حل می باشند. 6. با فعال کردن گزینه توافقنامه و گزینه Next به مرحله بعد بروید. اکنون ویندوز شروع به رمزگذاری فایلهای شما میکند. با نصب پکیج اپلیکیشن های گوگل در مرحله قبل هم اکنون به امکانات نرم افزاری گوگل دسترسی دارید و به راحتی می توانید برنامه های مورد نظر خود را از گوگل پلی دریافت کنید.

۵- اکنون به پنجره Properties پوشه مورد نظر بازگردانده میشوید. تا به حال به این فکر کرده اید که اگر رمز عبور پوشه یا فایل قفل شده خود را فراموش کرده یا گم کنید چه اتفاقی میافتد؟ راهکارهای مختلفی برای حل مشکل صفحه آبی ویندوز ۷ و ۱۰ وجود دارد، زمان ظاهر شدن صفحه آبی به سیستم دست نزنید، ابتدا توجه کنید که در حال انجام چه عملیاتی بودید یا چه قطعهای آخرین بار تغییرات داشته است به این ترتیب دلیل اصلی مرگ ویندوز را متوجه میشوید.

دیدگاهتان را بنویسید